Da jeg var i LA leverte jeg 2 av yndlingsbuksene mine til vask på hotellet også klarte de å rote bort begge 2!!!!!! En av yndlingene som forsvant var denne fra Mardou & Dean og jeg er så lei meg…..
Utrolig kjipt!
Jeg skal sykle opp på butikken i dag. Krysser finger for at de har størrelsen min inne.




Ånei, så utrolig kjedelig.. Krysser fingrene for at u år en ny!
Hvilken prisklasse er M&D buksene?
Hei Maiken. De ligger omtrent sånn som Diesel i pris. Denne buksen koster 1499,- Klem Camilla. -Og jeg var så heldig at jeg fant en ny!
Nei, så utrolig kjipt! Genseren du har på deg, er det den samme som jeg linker til under? Den er så fin og jeg har så lyst på den jeg også. I’m such a copycat
Hvilken str. har du i den?
http://www.style-passport.com/shop/petit-bateau-long-sleeve-breton-top-black_ecru%20-1131-1-10
Hei Caroline. Den ser veldig lik ut
Jeg har den i Small og ELSKER den! Klem Camilla
Å da hadde jeg blitt så forbanna!! Da skulle dem jammen meg fått tak i en ny en litt asap… Håper det ordner seg ^^
Så utrolig kjipt…. Stoler ikke på noen andre enn meg selv, til å vaske klærne mine ;p
Hvor får man kjøpt de buksene?:)
Hei Maaa- Mardou & Dean ligger på Majorstua. Du finner adressen på nettsiden. Klem Camilla
Så kjedelig… Lykke til!
Håper inderlig du fikk erstatning i hvertfall! Surt!
Æsj, så trist! (Det er forresten utrolig godt gjort av de hotellfolka..)
Whaat, det er jo utrolig dårlig !? Du bør jo igrunn få erstatning på det .. Jeg hadde klikka – og jeg klikker ca aldri : D
- L
kjiipt, men da ble det plass til noe mytt i skapet.
Ha ha! Det er den eneste måten å se det på LG