Jeg må alltid en tur innom Magnolia Bakery når jeg er NY og denne gangen var intet unntak. Der er det alltid kø og alltid rykende ferske nydelige cupcakes.
Vanilje er favoritten, men en red velvet skal heller ikke undervurderes. Kaken smelter på tungen og frostingen er lett på denne varianten og ikke alt for søt.
Det orginale (og superhyggelige) Magnolia bakeriet ligger i Bleecker Street, men du finner de også på Blomingdale’s, Columbus Avenue, Grand Central Terminal og like ved Rockefeller Center.
Disse søte papirsugerørene måtte bare få bli med meg hjem. De skal gjøre det enda morsommere å drikke smothies.Ps. Enda flere bilder fra bakeriet finner dere om dere følger meg på Instagram.








Åå jeg skal til Usa til sommeren og gleder meg til å smake red velvet…
Du tror forresten ikke du kan lage en liten USA guide? Med tips til hvor du burde dra, shopping osv..:)
Hei Julie. Da er det bare å begynne å glede seg!
Jeg prøver å lage hvert eneste innlegg som en liten guide til dere så finner du noe du liker er det bare å bokmerke det. Klem camilla
skal man ikke bruke de rørene til å lage cakepops?
Det kan man helt sikkert bruke de til Hanna, men de er nok litt for tykke og lange for å være helt perfekte. Klem Camilla
åå, så søte sugerør!
Åh, så deilig. Skulle ønske det fantes en filial i Paris!
Hei Maud Helene. I Frankrike vasser du jo i de lekreste makroner <3
Det ser så deilig ut
Vakker farge på den og!
Hei Mira! Den var akkurat så god som den så ut som!
Hei Camilla.
Lurer på hva du heter på Instagram?
Hei Medina. Du finner meg på camillapihlno
Hei Camilla.
Hva heter du på Instagram?
Får vann i munnen
mmm..
Jeg også Maiken. Og jeg har spist den!
Nam, det så utrolig godt ut!!
Yummi!
Så fantastisk de kakene så ut! Nammis:) Et lite kunststykke i munnen da gitt. Får våge meg et par neste gang jeg drar til NY. Forbrenner jo mye når man trasker og shopper:))
Nam! Kan tenke meg den var god
Søte sugerør!
Hei Camilla! Nå har jeg endelig funnet veien inn her og jeg bare elsker det. Hvert bilde – hvert ord! Nydelig blogg:-) Snakker ikke om annet enn NY om dagen så nå drømmer jeg meg dit gjennom deg;-) verdens fineste by! Nyt! Klem fra Cecilie