Ett steinkast fra Bogstadveien i Sorgenfrigaten like ved der jeg bor har det norske jeansmerket Mardou & Dean åpnet butikk. Jeg har gått forbi og sendt lange blikk inn mange ganger så her om dagen måtte jeg gå inn og si hallo.
Butikken er superfin og de har utrolig mye fint både for han og henne. Deilige gensere i kashmir, nyyyydelige skinnjakker, fine vesker og superfine jeans. Jeg lånte med meg en jakke til innspillingen jeg skal ha på onsdag (den er sååå fin, gleder meg til å vise den til dere) og jammen endte jeg ikke opp med nye fine jeans også.
Jeg gikk for en skinnymodell som heter Mardou 4. Den sitter sikkelig sikkelig fint på også E.L.S.K.E.R at det er knapper i gylfen og ikke vanlig glidelås.
En fin blogg har de også. Den kan du sjekke ut her!









Så utrolig fine bilder Camilla!
Tusen takk Berryness <3
Buksene deres er fantastiske!
De er helt rå Linda-Mari. Har allerde flere på ønskelisten!
Bare at det finnes en gate som heter Sorgenfrigaten er fantastisk- den vil jeg vandre i ofte, traske rundt og smile =) Takk for finfin blogg!
Hi hi! Så søt du er Camilla <3
Besøkte butikken selv for første gang for to uker siden, og har allerede vært der igjen. Fikk rett og slett lyst til å flytte rett inn (Nydelige klær, god kaffe og herlige Eames-gyngestoler er ikke en dårlig kombinasjon..)! Virkelig glad for at de har fått åpnet egen butikk, speislt med tanke på at frøken M&D herself sa at vårkolleksjonen kommer i midten av desember og er omtrent dobbelt så stor!!
Hei Mathias! Eing med deg! Utrolig inspirerene å være i fine omgivelser. Jeg har veldig lyst på en bukse som kommer i vårkolleksjonen så jeg må nok innom en tur i løpet av desember jeg og. Klem Camilla
Frister den blakke sudentlommeboka mi hvertfall! Har en svakhet for bukser som mange har for vesker og sko. Får aldri nok
Hva ligger prisene på?
Hei Anette! Fine bukser er viktig. Modellen jeg gikk for koster 1699,- Klem Camilla
Hei!!
lenge hatt lyst til å ta turen dit selv!
hvordan er buksene i str? hvilken bruker du?
Hei Nathalie! Jeg vil si at de er helt normale i størrelsen. Anbefaler virkelig å ta en tur innom. Klem Camilla
Så fantastisk at du skriver om denne butikken!!! Er stooor fan av M&D, ikke minst fordi jeg vet at buksene er superfine, har hatt yndlingsbuksen min i mange år <3 Liker at gutter og jenter finner like classy og kule ting i samme butikk.. Har du møtt Ingrid og Patrick? verdens herligste.. slike folk treger vi flere av i lille Norge, som tør å satse litt
Elsker den butikk!
- og jeg liker smykkebloggen din Anne!
Hva ligger prisene på?
Hei Camilla. Vet ikke prisene på alt, men buksene mine kostet 1699,- klem Camilla
Stiilig ! Et minus med å bo i en liten by med så få butikkskatter :/
- L
Hei!
Må bare spørre ang vinterskoene du har kjøpt, var de små eller store i størrelsen? Veldig fine
Hei Anne! Jeg gikk ned en størrelse i de. Klem Camilla
Åh, den buksa så fin ut!
Hei!
Må si at bloggen din er virkelig inspirerende!
Og jeg kunne ønske at du kunne skrive ned noen tips til ting man burde ha, som man kan ønske seg til jul. Gjerne hva som helst, klær, sminke, osv osv.
Hei Christine. Tusen takk! Gavetips og spennende konkurranser kommer dorløpende i løpet av desember. Ha en superfin dag! Klem Camilla
Fantastisk fin butikk:)
Å, fantastisk! De jeansene så helt perfekte ut!
Hei Monique! Det er de også! du må ta turen innom neste gang du er i Oslo.De har helt fantastiske skinnjakker også. Ha en superfin dag! Klem Camilla
Hei Camilla,
vil bare takke deg for en utrolig inspirenende og positiv blogg.
Jeg bor veldig langt fra Norge, og utvalget av butikker er noe begrenset, men jeg nyter å titte inn på bloggen din å drømme meg bort. Jeg har tilgang til de store kjedene som Zara, HM osv, og gleden var stooor da jeg endelig kom over paljett vesken i gull fra Zara her om dagen!
Gleder meg som et lite barn til å reise hjem til Oslo på juleferie om et par uker, og det er endel butikker som får besøk av meg, takket være deg!
Takk nok en gang, og jeg gleder meg til å følge deg vidre.
god førjulstid!
Hei Liv! Tusen tusen takk
Kos deg i Oslo i julen, er vi heldige kommer det snø
Klem Camilla
Nice store.
Grettings from Spain.
http://www.atitelavoyacontar.blogspot.com
The store is super Ria! If you ever come to Oslo upou should pop by
Hugs Camilla
[...] Husker dere jeg nevnte en skinnjakke jeg hadde lånt av Mardou & Dean for en shoot? Here it is! Jeg merker at jeg har veldig lite lyst til å gi den fra meg for jeg synes den er så fin!!! Elsker at armene er brune mens resten av jakken er sort. -Også de fine glidelåsene i gull!! L.O.V.E.S it!!! [...]